טוען...

מסכי לדים Indoor

חברת דנאור משווקת מסכי לד לשימוש פנימי (indoor) שמיוצרים עם כל הרכיבים האיכותיים ביותר: רכיבי הלד, זיווד, ספקי הכח ומערכת ההפעלה.

כל רכיבי המערכות יחד מעניקים ללקוח תוצאה מצוינת וכך מתקבלת תמונה יוצאת מגדר הרגיל. מסכי הלד האיכותיים ביותר הם בעלי ניגודיות גבוהה מה שמאפשר צפייה ברורה במסכים באור יום, קשת צבעים מגוונת ואיכות תמונה חדה ומצוינת.

מלבד רכיבי המערכת קיים רכיב שמשפיע על התוצאה של התמונה ומהווה מרכיב גדול בהחלטה על סוג המסך- חלק זה נקרא PITCH (פיטץ'). PITCH מהווה את המרחק בין פיקסל לפיקסל מנקודת מרכז הפיקסל לנקודה הסמוכה לו. ככל שהפיטץ' נמוך יותר הרזולוציה גבוהה יותר במדד של "מטר מרובע" וכך מרחק הצפייה יהיה נמוך יותר.

אורך חיי נורת לד יכול להגיע עד 100,000 שעות. מסכי לדים ככל ידידותיים מאוד לסביבה וחסכוניים בחשמל ואנרגיה.

מסכי לדים indoor אינם עמידים בפני מים, וחשוב להקפיד להשתמש בהם בטמפרטורת החדר.

שימוש במסכי לדים indoor תוכלו לראות במגוון רחב של בתי עסק, באולמות וגני אירועים, מסעדות ובתי קפה, הופעות, הקרנות של סרטים, פרסומות בתוך מבנים, חנויות ועוד. מסכי לדים מעניקים אלמנט נוסף בכל אירוע.

על מסכי הלד ניתן להטמיע כל תוכן בין אם מדובר בחומר פרסומי בבית עסק או באולמות אירועים.

חברת דנאור מציעה דגמים סטנדרטים של מסכי לד להתקנה קבועה ומערכות ניידות. בנוסף, החברה מציעה שירותי אפיון והתאמה אישיים על פי צורך הלקוח ובהתאמה למקום ההתקנה. ברשותנו מגוון רחב של דגמים המיועדים לשימושים שונים כאשר לכל ייעוד יש את המוצרים ההולמים ביותר עבורו. אנו נשמח לעמוד לשירותכם, נעזור לכם לאפיין את הפתרון ברצוי לכם ונעזור לכם לבחור מתוך מגוון המוצרים שלנו. מסכי הלדים של חברת דנאור מיוצרים בארץ.

לראש הדף