טוען...

מסכי לדים Outdoor

מסכי הoutdoor עמידים בפני מים, בתקן של IP65. מה שמקנה למסכי לד אילו את היכולות לעבוד בתצורה של 24/7 באופן שוטף. מסכי הלדים אותם אנו משווקים מתאימים לעבודה בחוץ, תוך כדי שימוש בחלקים הדרושים כדי לספק עבודה רציפה של המסך.

חברת דנאור משווקת מסכי לד outdoor אשר מיוצרים בעזרת רכיבי הלד האיכותיים ביותר בעלי ניגודיות גבוהה מה שגורם לכך שיהיה ניתן לצפות במסכים בכל שעות היום תוך כדי התמודדות מול קרני השמש. קשת הצבעים המגוונת של המסכים מעניקה איכות תמונה חדה ומצוינת.

כל מסך לד outdoor יכול להגיע במבחר אינסופי של גדלים, לפי בחירת הלקוח. על מנת לשמש הגנה למסכי הלד לשימוש בחוץ, קיימת שכבת הגנה מסיליקון ששומרת על המודול בחלק הקדמי, ובכך נשמר המעגל המודפס מחדירת מים בחזית. כמו כן, זיווד מסך הלד מוגן בגוף מוגן מים לפי תקן של IP54. יחד עם כל מרכיבי הזיווד מסכי החוץ מזוודים בדלתות עם מאווררי יניקה פליטה ליצירת סירקולציה לתוך המסך וליצירת סביבת עבודה נוחה ומתאימה.

מסכי לדים ככלל ידידותיים מאוד לסביבה וחסכוניים בחשמל ואנרגיה.

עם עוצמת הארה של מעל 6,000 NIT, ואיכות תמונה מצוינת בתצורת DIP וSMD, תקבלו מוצר שיתאים לכם לפרסום חוצות ולמשיכת קהל, להופעות, להקרנת סרטים, לשימוש במתחמי קניות ובילוי ולא מעט בגני אירועים ועוד.

חברת דנאור מציעה דגמים סטנדרטים של מסכים להתקנה קבועה ומערכות ניידות. בנוסף החברה מציעה שירותי אפיון והתאמה אישיים על צרכי הלקוח מותאמים למקום ההתקנה. ברשותנו מגוון רחב של דגמים המיועדים לשימושים שונים כאשר לכל ייעוד יש את המוצרים ההולמים ביותר עבורו. אנו נשמח לעמוד לשירותכם, נעזור לכם לאפיין את הפתרון הרצוי לכם וליעץ לכם ממגוון המוצרים שלנו. מסכי הלדים של חברת דנאור מיוצרים בארץ.

לראש הדף