טוען...

"תאורת במה ועוד.." מאת דן רדלר

יום ראשון, 31 ינואר 2021

הספר "תאורת במה ועוד..." הוא ספר עיון רחב יריעה, העוסק בהתפתחות הרעיונית והטכנולוגית של תאורת הבמה ובתרומתה לשינוי פני ההיסטוריה מהמאה הרביעית לפני הספירה ועד לימינו.

המאה ה21 מאופיינת בשינויים דרמטיים בתחום תאורת המופע. הבנת התפיסה החזותית של אור וצבע נהייתה חשובה מתמיד. מקורות אור חדשים כמו הלדים, נורות הפלזמה והלייזרים תופסים ויתפסו מקום מרכזי על הבמה, ופנסים חכמים עם מערכות תבונה מלאכותית דוחקים את כל קודמיהם. מחשבי התאורה העדכניים שולטים על התאורה, על מסכי הלדים, והווידאו, ועל אפקטים מיוחדים כמו טכנולוגיה של מציאות מרחבית מוגברת, הולוגרמות ועוד...

על כל אלה ועוד תמצאו בספר

בין לבין תמצאו בספר סיפורים קטנים על אנשים גדולים (עם חולשות גדולות) שתרמו בדרכם הייחודית להתפתחות החשמל, האור ותאורת הבמה.

לפרטים נוספים ולרכישה אנא צרו קשר או בטלפון 09-7444222


 דן רדלר הינו מעצב תאורה וממייסדי ענף תאורת הבמה בארץ. הקים את חברת התאורה "דנאור" ואת חברת מחשבי התאורה "קומפיולייט" ועיצב תאורה למאות אירועים, הצגות והופעות מחול. בשנת 2003 הקים ואצר את המוזיאון הראשון והיחיד בעולם לתאורת במה, שנקרא "המוזיאון לתאורת במה - כוחה של תאורה". בשנת 2016 העביר את המוזיאון למחוז גואנזו שבסין.

מספריו של דן רדלר:

בתחום התאורה:

1992- יצא לאור הספר "תאורת במה"

1996- יצא לאור הדיסק Stage Lighting the CD-ROM

2000- יצא לאור אתר לימודי-אינטרנטי על תאורת במה שהחזיק מאות עמודי תוכן.

פרוזה

2009- יצא לאור הספר " משחק הכסאות"

2013- יצא לאור הספר "הכדור השמיני" בימים אלו הופך לסרט קולנוע.

2020- יצא לאור הספר "על הקצה"

מחזאות:

2016- עלה בתיאטרון רמת גן המחזה "גרגורי עלייתו ונפילתו"

לפרטים נוספים ולרכישה אנא צרו קשר או בטלפון 09-7444222

לראש הדף