טוען...

פנסים חכמים מבוססי לד - LED Based Moving Lights

עולם התאורה כולו נע לכיוון טכנולוגיית הלד, ואיתו גם תאורת הבמה המקצועית. כל שנה הטכנולוגייה מתקדמת וכיום ניתן למצוא פנסים חכמים רבים המבוססים על לדים, המודולים שבהם משתמשים הינם חזקים דיים על מנת לייצר תאורה איכותית וחזקה, אורך חיי הלד גבוה בהרבה מנורות הפריקה שהיו בשימוש נרחב לפניהם.

בפנסים אלו ישנם מעגלי צבע שונים וניתן לשלוט בכל אחד מהם בנפרד כדי ליצור אפקטים מרהיבים בצבע. את התאורה ניתן לכוון לכל נקודה בחלל ומבלי לקום מהשולחן, מעולים לתאורת במה ומצוינים לאירועים, עם כמות אור גדולה, אפשרות תזוזה של 360 מעלות בעוצמות גדולות, כל זאת עם צריכת חשמל נמוכה ביותר, דבר המאפשר שימוש בהם בכל מקום.

פנסי לד חכמים הם, ברוב המקרים, בעלי משקל נמוך, כך שהשליטה עליהם ועל התנועות שלהם היא קלה יותר, כולל אפשרות הניוד ממקום למקום במידת הצורך, ומייצרים חיסכון אמיתי בחשמל, כוח עבודה ומקום אחסון וניוד.

הפנס החדש והמדהים! מסדרת הESPRITE מבית חברת Robe. פמס חכם מבוסס לד ראשון מסוגו- מאפשר החלפת נורת הלד!! ל-ESPRITE  מקור אור LED בעוצמה של 650W- פנס…
החבר החדש במשפחת הSpiider והTarrantula, מבוסס על טכנלוגיות הפנסים הללו הTetra הוא בר לינארי עם 18 לדים, בזוית הארה של 4.5° מאפשרים יצירם אפקט "גליון…