טוען...

פנסים חכמים מבוססי נורה - Lamp Based Moving Lights

מגוון רחב של פתרונות תאורה להצגות ,הופעות,  אירועים, מסיבות, וכל תאורת במה אחרת.  פנסים חכמים מבוססי נורה יכולים לנוע בזווית של שלוש מאות וששים מעלות, עם אפשרויות שימוש רבות, ביניהם אור, צבעים, אפקטים מיוחדים ועוד.

כמות האור הניתנת היא רבה ועזה והם משמשים מעצבי תאורה רבים באירועים בהם נדרשת כמות פנסים גדולה, כמו מופעי ענק וכדומה, שם יש צורך בתאורה חזקה, עם אפשרות לשינויים בקצב מהיר ועם דיוק תנועת הפנס וצבעי האור שלו.

בניגוד לפנסים סטטיים, הפנסים החכמים חוסכים בכמות הנדרשת מאחר ופנס חכם אחד יכול לבצע פעולות רבות במקביל, לשמש למגוון פתרונות שונים על כל במה.

בנוסף, בשנים האחרונות , טכנולוגיית הנורות התקדמה מאוד , ונורות בעלות צריכת חשמל נמוכה יחסית  מייצרות עוצמות אור גבוהות מאוד, דבר המאפשר הקטנת גודל הפנסים, חיסכון בחשמל, כוח עבודה ומקום אחסון.

חדש! פנס חכם היברדי המשלב בתוכו קרן עוצמתית במיוחד, שטיפה חזקה ואחידה וספוט עם אלומה משתנה בין 2.5°-45°, עם מערכת צבעים CMY ו-CTO, גלגלי גובו…
חדש מ-Eco Stage! פנס קרן צרה (רק 3.8°!) מבוסס נורת 9R, פריזמה…
IPointe מבית חברת Robe, הינו פנס All in one המשלב רמת הגנה IP65 מפני מים ואבק ואפקטים מיוחדים בדומה ל-Mega Pointe.
הBMFL FollowSpot מבית היוצר של Robe, משתמש ביתרון של רחב העדשה הקדמית (160מ"מ) והנורה העוצמתית (1700W) בCRI גבוהה. עם טווח זום של 5° ועד 45°…
הפנס החדש של Robe - Mega Pointe הוא פנס היברידי Beam, Spot, Wash אמיתי המביא איתו שדרוג ואיכות ביצוע לכל מה שהיה קיים עד היום…
פנס משולב Beam, Spot, Wash הפופולארי ביותר בעולם.
פנס חכם היברידי Robin MMX WashBeam , פנס המשלב יכולות
פנס חכם Robin MMX Spot , מצויד במיטב הטכנולוגייה.
האח הקטן של ה Robin Pointe , פנס חכם היוצר אפקטים מדהימים, קל,קטן ונוח לתפעול.
פנס קרן - Beam מתקדם B200-5R מבית חברת Eco Stage, פנס עוצמתי…
ECO Stage Beam 132 2R פנס קרן צרה מהמובילים והאמינים בשוק.
פנס החכם החזק והמתקדם ביותר, ה WashBeam הוא פנס משולב הכולל הכל, הפנס יכול לשמש כ Spot, Beam, Wash , Blade בכל רגע נתון.
לראש הדף